• Ви знаходитесь тут:

• Правила прийому дітей в ЗДО

Правила прийняття до закладу

/Files/images/Screenshot.png

З метою створення рівних умов для забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти розпорядженням Київської міської державної адміністрації запроваджений електронний запис дітей до закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Прийняття дітей до закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва та запис до відповідної вікової групи здійснюється у порядку черговості електронного запису та відповідно до Положення про заклад​ ​дошкільної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року №86

Приймання дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року на вільні місця з використанням електронного запису на підставі заяви одного з батьків дитини або осіб, які їх замінюють.

До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:

• Оригінал та копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
  • документи, які засвідчують пільгові категорії (оригінал та копія) https://don.kyivcity.gov.ua/content/pilgovi-kategorii-pry-zarahuvanni.html?PrintVersion

Алгоритм дій

Оформлення відбувається у два етапи: спочатку ви створюєте заявку та обираєте заклади, а згодом — коли надійде запрошення — приймаєте запрошення та оформлюєте дитину у певний заклад

Етап перший. Створення заявки

Авторизуйтесь в системі.
Для авторизації вам знадобиться обліковий запис KyivID.

Заповніть заявку.
Як тільки ваша заявка буде подана, ви зможете обрати заклади, які вас цікавлять. Зробити це потрібно обов’язково, інакше запрошення надходити не будуть.

Вкажіть пільги.
Після вибору закладів ви зможете вказати доступні вам пільги — вони залежать від того, які заклади ви обрали. Детальніше можна ознайомитись за посиланням: wym-1694498023231

Етап другий. Обробка запрошення

Очікуйте на запрошення
Як тільки в одному з обраних закладів прийде ваша черга, програма надішле запрошення

Прийміть запрошення.
Коли отримаєте запрошення — не хвилюйтеся, у вас буде 10 днів для того, щоб прийняти остаточне рішення і розпочати оформлення. Якщо запрошення надійшло невчасно, то відхиліть запрошення та чекайте на наступне, проте зробити це можна лише тричі.

Надати документи дитини у заклад.
Після прийняття запрошення у вас буде 10 днів на оформлення дитини.